Циркуляційний насос SPM25-8-130A
Модель СПМ25‐8‐130А
Тип: Відцентровий електричний насос BLDC з інвертором
Джерело живлення: змінний струм 230 В, 50 Гц
Вхідна потужність: 4-63 Вт
Струм: 0,04~0,65 А
Конус: 130 мм, DN25
Максимальна висота: максимум 8 метрів
Витрата води: макс. 3,5 м3/год
Керування: NTC+варистор+реле
Захист: IP44
23 в наличии (может быть предзаказано)
  • Режими роботи:
    • Фіксована швидкість (n-константа).
    • Автоматичні режими:
      • Δp-v (пропорційний тиск).
      • Δp-c (постійний тиск).
      • Керування сигналами ШІМ від контролера теплового насоса ALTAL.
      • Вимірювання витрати води з відображенням інформації на панелі керування.
      • Контроль потоку води (за допомогою датчика).
    • Перемикання режимів здійснюється однією клавішею на передній панелі насоса.
  • Будівництво:
    • Універсальне робоче колесо дозволяє легко замінити більшість моделей насосів Grundfos.
    • Антикорозійна поверхня з катафорезним покриттям.
    • Керамічний вал і підшипник для тривалого терміну служби.
    • Індикатори стану та гвинт відкручування на передній панелі.
    • Легкий доступ до 4 кріпильних гвинтів.
  • Інтегрувати:
Сумісні аксесуари (замовляється окремо):
  • Комплект швидкого з'єднання.
  • Адаптер живлення для підключення роз'ємів Superseal Molex або Superseal Volex (150 мм).
  • Сигнальний кабель для сигналу SHIM (1000 мм).