Pompă de circulație SPM25-6-130A
Model SPM25‐6‐130A
Tip:  pompă electrică centrifugă Invertor BLDC
Alimentare:  AC 230V, 50 Hz
Putere de intrare: 4-45 W
Curent: 0.04~0.65 A
Interval viteză de rotație: 1000~4500r/m
Conesiune: 130 mm, DN25
Înălțime maximă: max 6 metri
Debet apă: max 3,5 m3/h
Control: NTC+varistor+releu
Protecție: IP44
7 în stoc (poate fi pre-comandat)
Артикул: SPM25‐6‐130A Categorie: Etichete: , ,
  • Moduri de funcționare:
    • Viteză fixă (n-const).
    • Moduri automate:
      • Δp-v (presiune proporțională).
      • Δp-c (presiune constantă).
      • Control prin semnal PWM de la controlerul pompei de căldură ALTAL.
      • Controlul (cu senzor) debitului de apă.
    • Comutarea modurilor se face cu un singur buton de pe panoul frontal al pompei.
  • Construcție:
    • Suprafață anticorozivă cu acoperire cataphoresis.
    • Ax ceramic și rulment pentru durabilitate îndelungată.
    • Indicator de stare și șurub de deblocare pe panoul frontal.
    • Acces facil la cele 4 șuruburi de fixare.
  • Integrare:
Acessorii compatibile (se comandă separat):
  • Set de conexiuni rapide.
  • Adaptor pentru alimentare pentru conectarea conectorilor Superseal Molex sau Superseal Volex (150 mm).
  • Cablu de semnal pentru semnal SHIM (1000 mm).