Pompă de circulație SPM25-9-180S
Tip:  pompă electrică centrifugă Invertor BLDC
Alimentare:  AC
Tensiune: 230V
Frecvență: 50/60Hz
Putere de intrare: 25~85W
Curent: 0.04~0.75A
Interval viteză de rotație: 1000~4500r/m
Conesiune: 180 mm, 1”
Înălțime maximă: 9 metri
Debet apă: 6,5 m3/h
Protecție: IP44
4 în stoc (poate fi pre-comandat)
Артикул: SPM25-9-180S Categorie: Etichete: , , ,
Pompă de circulație SPM25-9-180S. Avantaje și caracteristici
  • Moduri de funcționare:
    • Viteză fixă (n-const).
    • Moduri automate:
      • Δp-v (presiune proporțională).
      • Δp-c (presiune constantă).
      • Control prin semnal PWM de la controlerul pompei de căldură ALTAL.
      • Măsurarea debitului de apă cu afișarea informațiilor pe panoul de control.
      • Controlul (cu senzor) debitului de apă.
    • Comutarea modurilor se face cu o singură tastă de pe panoul frontal al pompei.
  • Construcție:
    • Rotor universal permite înlocuirea ușoară a majorității modelelor de pompe Grundfos.
    • Suprafață anticorozivă cu acoperire cataphoresis.
    • Ax ceramic și rulment pentru durabilitate îndelungată.
    • Indicator de stare și șurub de deblocare pe panoul frontal.
    • Acces facil la cele 4 șuruburi de fixare.
  • Integrare:
Acessorii compatibile (se comandă separat):
  • Set de conexiuni rapide.
  • Adaptor pentru alimentare pentru conectarea conectorilor Superseal Molex sau Superseal Volex (150 mm).
  • Cablu de semnal pentru semnal SHIM (1000 mm).