Contactor CJX93P32A pentru compresor pompă de căldură
  • Tensiune de lucru: până la 690V.
  • Frecvența rețelei: până la 60Hz.
  • Circuite de comandă: curent alternativ sau continuu (modelele cu sufixul Z suportă DC).
  • Bobină de comandă: 220V.
  • Cicluri de comutare: până la 1200/h (categoria AC-3, 380/400V).
  • Durată de viață: până la 10 milioane de cicluri.
15 în stoc
Артикул: CJX93P32А Categorie: Etichete: , ,
Acest Contactor CJX93P32A pentru compresor este proiectat pentru un curent nominal de 32A. La aplicarea tensiunii pe bobina de comandă, contactorul se activează, închizând contactele principale. Este important ca tensiunea circuitului de comandă să fie de 230V. Acest contactor este ideal pentru pornirea compresoarelor pompelor de căldură cu viteză fixă. De asemenea, poate fi utilizat pentru comutarea echipamentelor periferice de mare putere, cum ar fi pompele de circulație, încălzitoarele electrice și alte dispozitive.